rezerwuj

Urodziny dla dzieci Warszawa Bemowo

Salon gier dla dzieci Warszawa

Zorganizuj niezapomniane urodziny dla siebie lub swoich bliskich w naszym salonie wirtualnej rzeczywistości!

Dysponujemy przestrzenią umożliwiającą wspólną zabawę w grupie do 20 osób. Koszt organizacji przyjęcia urodzinowego to 660 zł za godzinę, za grę na wszystkich stanowiskach i wynajęcie lokalu na wyłączność.

Oferujemy 6 stanowisk do gry swobodnej oraz ruchomy symulator wyścigowy samochodu wyścigowego i rollercoastera. Jak również przestrzeń na poczęstunek oraz obsługę dwóch pracowników. W przypadku grupy większej niż 6 osób, dzielimy uczestników na 2 grupy, które zmieniają się po określonym czasie na stanowiskach. W tym czasie pozostałe osoby mogą wymiennie korzystać z symulatora samochodowego, coś zjeść lub poobserwować grę innych

W salonie mamy ponad 100 gier do wyboru, w tym między innymi gry umożliwiające strzelanie z łuku, pływanie statkiem, konkurencje sportowe, oraz walkę z zombiakami.

W celu ustalenia szczegółów oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak uczcić urodziny syna lub córki?

Osoby zamieszkujące warszawskie Bemowo mogą zrobić to w wyjątkowy sposób. Odwiedzając VR4U, można zapewnić najmłodszym niezwykłe doświadczenie i pozwolić im na kontakt z wirtualną rzeczywistością. Urodziny dla dzieci w salonie gier VR w Warszawie zapadają zresztą w pamięć nie tylko maluchom, ale i ich opiekunom. To jedno z tych doznań, które chce się powtarzać w przyszłości.

Urodziny dla dzieci w VR4U na Bemowie – czego się spodziewać?

Jednym z większych problemów, na jakie natrafiają organizatorzy urodzin dla dzieci, jest utrzymanie uwagi maluchów przed dłuższy czas. O ile łatwo zainteresować je tortem i kolorowymi napojami gazowanymi, względny spokój znika po maksymalnie pięciu minutach od podania poczęstunku. Pracownicy VR4U doskonale zdają sobie z tego sprawę, oferują więc nie tylko przestrzeń stworzoną z myślą o wspólnym biesiadowaniu. To nie z niej, ale z możliwości zapoznania się z sekretami wirtualnej rzeczywistości jest przecież znany lokal na Bemowie, mogący ugości grupę do dwudziestu osób. Uczestnicy imprezy mają do dyspozycji sześć stanowisk przeznaczonych do tak zwanej gry swobodnej. Można na nich wcielić się w rolę komponującego nowe dania szefa kuchni, odważnego pirata, a nawet – ucznia szkoły magii. Niezapomnianym wydarzeniem jest też możliwość przekonania się o tym, jakie wrażenia zapewnia przejazd samochodem wyścigowym. Warszawa nie ma może toru, na którym odbywałyby się wyścigi Formuły 1, jednak doświadczenie zdobyte w VR4U jest w stanie to zrekompensować. Dostępnych jest aż dziewięćdziesiąt gier, w tym trzy na symulator, więc jest z czego wybierać! Dodatkowo skorzystać można z dwunastu escape roomów.

Dobra i bezpieczna zabawa dla dzieci na urodzinach.

Rodzice odwiedzający Bemowo z myślą o organizacji urodzin dla dzieci często zastanawiają się nad tym, czy ich podopieczni poradzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia im wirtualna rzeczywistość. Zdecydowana większość z nich nie może przecież mówić o doświadczeniu w tym zakresie. Na szczęście w VR4U i ten problem nie istnieje. Przez cały czas trwania imprezy na sali obecni są pracownicy, którzy robią wszystko, aby zabawa była bezpieczna, a każda osoba uczestnicząca w celebrowaniu urodzin mogła zagrać w tę grę, na którą najbardziej ma ochotę.

Pracownicy przeprowadzają instruktaż w sposób przystępny dla dzieci.

Chętnie wspierają też te, które podczas pierwszego kontaktu ze sprzętem czują się nieco zagubione i potrzebują kilku dodatkowych sugestii. Dbają też o to, aby wszystkie dzieci miały okazję do sprawdzenia się za kierownicą auta i na innych stanowiskach. Ich obecność sprawia też, że nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo i komfort maluchów.

Moc wrażeń także dla rodziców

Urodziny dla dzieci są organizowane z myślą o tym, aby zafascynować przede wszystkim najmłodszych. Oferta warszawskiego salonu VR4U zapewnia jednak niezapomniane wrażenia także ich rodzicom. Podczas trwania spotkania również oni mogą przekonać się, jak wiele frajdy gwarantuje wirtualna rzeczywistość. Ich pierwszymi nauczycielami są dzieci, które miały już okazję obyć się ze sprzętem. Przyglądanie się maluchom zmieniającym się w kierowców rajdowych albo czarodziejów dostarcza im zresztą dodatkowej satysfakcji. Często urodzinowa wizyta złożona na Bemowie staje się pierwszym z wielu wspólnych wyjść zacieśniających relacje między młodszymi i starszymi domownikami.