rezerwuj

Gry przygodowe / Escape Roomy

Niezapomniana przygoda czeka na Ciebie...

Escape Room VR to świetna zabawa do 6 graczy!

Współpracujcie, rozwiązujcie zagadki i świetnie się przy tym bawcie bez ograniczeń świata rzeczywistego!

Aby zagrać w Escape Room, należy zarezerwować stanowiska w strefie Arcade Zone.

Chernobyl

1 - 6 graczy
średnia

Gdybyśmy tylko mogli zmienić przeszłość lub być świadkami wydarzeń, które zmieniły świat...

Czy można zmienić koleje losu? Cofnij się w czasie, aby sprawdzić, czy możesz wpłynąć na sytuację, z której wydawało się – nie ma wyjścia.

Co wydarzyło się w noc tej katastrofy? Co stało się później? Znajdź odpowiedzi na pytania, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi.

Czarnobyl, miasto widmo, opowie Ci swoją historię... Historię, która kosztowała niejedno życie. O katastrofie, która wciąż nas dotyka...

The Experiment: Escape Room

1 - 6 graczy
średnia

The Experiment to wieloosobowa gra escape room! Czy weźmiesz udział w eksperymencie poza kontrolą, czy jednak uda ci się uciec z laboratorium złego naukowca?

Paranormal Detective: Escape from the 80's

1 - 1 graczy
średnia

Paranormal Detective: Escape from the 80's to gra łącząca elementy gry przygodowej z escape roomem. Gracze wcielają się w rolę detektywa badającego nadprzyrodzone zjawiska w opuszczonym domu w latach 80. Detektywi muszą rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice domu, aby uciec przed niebezpieczeństwami czekającymi na nich na każdym kroku.

Survival

1 - 6 graczy
średnia

To miała być niezapomniana wakacyjna podróż z przyjaciółmi.

Nie spodziewaliście się jednak, że przerodzi się w misję przetrwania. Piorun uderzył w samolot i rozbił się on obok małej niezamieszkanej wyspy na Oceanie Spokojnym. Nadajnik kokpitu działa nieprawidłowo i nie da się dostroić go do częstotliwości, której potrzebujesz, aby wezwać pomoc.

Kto wie, jak długo będzie trzeba czekać, aż przybędzie pomoc. Tymczasem jesteście zszokowani, przerażeni i głodni. Nie ma żadnych zapasów, a wokół tylko dzika przyroda. Pogoda jest coraz gorsza i trzeba się ukryć.

Myśl krytycznie, aby przetrwać. Sprawdź, co można znaleźć na wyspie i jak może to pomóc ci pozostać przy życiu.

Alice

1 - 6 graczy
trudna

Daj się porwać wirowi wydarzeń, wcielając się w postać Alicji!

Zanurz się w świecie prawdziwej magii! Odkryj sekrety Królowej Kier, która zaczarowała czas w Krainie Czarów. Wypij eliksir zmniejszający i podążaj za Białym Królikiem przez pokręcone labirynty świata po drugiej stronie lustra, gdzie wszystko jest odwrócone do góry nogami.

Pomóż Kapelusznikowi zatrzymanemu w czasie w uporządkowaniu bałaganu na szalonym herbacianym przyjęciu.

Niech Kot z Cheshire poprowadzi Cię przez zaczarowane zarośla Ciemnego Lasu.

Uratuj wróżki, które znają sekret złej królowej, korzystając ze wskazówek mądrej gąsienicy.

Znajdź sposób, aby ominąć strażników kart i zakraść się do zamku pełnego podstępnych pułapek. Pokonaj Królową Kier, by zdjąć zaklęcie z głównej wieży zegarowej i ocalić Krainę Czarów.

Paranormal Detective: Escape from the 90's

1 - 1 graczy
średnia

Lata dziewięćdziesiąte, nastolatka Delia zaginęła w opuszczonej sali arcade i to Tobie przypada zadanie jej odnalezienia w tej ekscytującej przygodzie wirtualnej rzeczywistości! Rozwiąż trudne zagadki i odkryj tajemnicze wskazówki, grając przy tym w niesamowite retro gry arcade z lat 90-tych!

Sanctum

2 - 6 graczy
średnia

Świat H.P. Lovecrafta jest pełen mrocznych miejsc i mistycznych istot, od których powinieneś trzymać się z daleka,

w tych zakątkach wszystkie koszmary okazują się rzeczywistością. Otrzymałeś list od dawnej przyjaciółki, z którą przeżyłeś wiele niebezpiecznych przygód. Teraz ona potrzebuje pomocy.

W liście opisała swoje śledztwo dotyczące tajemniczych zaginięć ludzi w okolicznych lasach. Musisz przeprowadzić dochodzenie. Uważaj, bo ryzykujecie nie tylko życiem. Możecie stracić też dusze, kiedy spotkacie się z pradawną siłą, która drzemie pod starym opuszczonym klasztorem.

W tym ponurym sanktuarium kryją się straszne sekrety.

The Prison

2 - 6 graczy
trudna

Twój zespół policyjny od lat bezlitośnie rozbija gangi.

Dzięki ostatniej szeroko zakrojonej akcji kilku skorumpowanych komendantów policji straciło posadę. Niestety radość nie może trwać zbyt długo.

Wrobiono Cię i trafiłeś do więzienia na podstawie sfabrykowanych zarzutów. Twoi przyjaciele jednak wciąż przebywają na wolności.

Plan ucieczki jest gotowy, a Ty będziesz potrzebować całej swojej odwagi, przebiegłości i szczęścia, aby uwolnić się i oczyścić swoje imię. A następnie kontynuować walkę o sprawiedliwość.

Cyberpunk

2 - 6 graczy
trudna

Znajdujemy się na początku XXII wieku.

Tradycyjne społeczeństwo rozpada się w obliczu niezwykle szybkiego postępu technologicznego.

Ludzie intensywnie modyfikuje swoje ciała, a korporacje walczą ze sobą o dane, które stały się najbardziej wartościowym dobrem rynkowym. Należysz do grupy cyborgów dysponujących wyjątkowymi umiejętnościami. Grupa ta planuje wykraść pewne rzadkie dane znajdujące się w archiwach jednej z wpływowych korporacji.

Twoim zadaniem jest niezauważenie zinfiltrować kompleks budynków, przedostać się do archiwum i wykraść pamięć. To nie będzie łatwe.

House of Fear: Cursed Souls

1 - 4 graczy
średnia

Dom z duszącą atmosferą…

szybko migoczące światła i onieśmielające dźwięki dobiegające zza ścian, choć nikogo nie ma w środku. Dziwne szepty. Nagłe gniewne krzyki. Cienie poruszające się w ciemności. Całkowita ciemność nieznanego.

Im głębiej poznasz historię Domu, tym bardziej Dom zagłębia się w Twoją duszę. Zmarli potrzebują żywych. Oni Cię potrzebują. Tajemnicze i brutalne morderstwo w małym miasteczku wstrząsnęło mieszkańcami.

Plotka głosi, że pewnej nocy okultyści zabili całą rodzinę i przeklęli dusze jej członków, co uwięziło je na zawsze w tych murach. Czy potrafisz rozwiązać tę zawiłą zagadkę? Czy naprawdę masz siłę, aby zbadać każdy zakątek tego ciemnego i ponurego miejsca, aby uwolnić biedne, nieszczęśliwe dusze rodziny? Przemyśl to poważnie. Jeśli ci się nie uda, Dom na zawsze pochłonie i Twoją duszę.

Mission Sigma

2 - 6 graczy
łatwa

Tajne służby zlokalizowały i zneutralizowały znanego terrorystę,

który ukrywał się w biednej dzielnicy miasta przez ostatnie dziesięć lat. Tu kończy się dobra wiadomość. Okazuje się, że na dachu opuszczonego wieżowca ten szaleniec zainstalował głowicę nuklearną z zegarem. Sam budynek przekształcono w wieżę pełną skomplikowanych pułapek i przeszkód.

Polecono Cię jako specjalistę od takich zagadek, a tajne służby pomogły Ci przedostać się na dziedziniec. Reszta należy do Ciebie. Czy potrafisz przejść przez wszystkie pułapki i zapobiec atakowi nuklearnemu?

House of Fear: Call of Blood

1 - 4 graczy
średnia

To był straszliwy poranek Halloween...

kiedy ściany kliniki były świadkami horroru: bezwładne i pozbawione krwi ciała personelu i pacjentów były rozrzucone wszędzie. Jesteś śledczym kryminalnym, który ściga się z czasem. Jednak twoja ścieżka jest pełna strachów i koszmarów, które przekraczają granice ludzkiego zrozumienia.

Czy dasz radę uciec przed okrucieństwem w tych przeklętych murach?

Czy uda ci się wytrwać wystarczająco długo, aby uwolnić niewinną duszę uwięzioną w tej sieci ciemności?

Czy odkryjesz prawdę, zachowując zdrowy rozum, czy też ciemność Kliniki Psychiatrycznej Delusion pochłonie cię na zawsze?

Jungle Quest

2 - 6 graczy
łatwa

Podczas spaceru po parku udało się Wam znaleźć portal, który prowadzi do tajemniczego świata.

Przed Wami pojawia się niesamowite sanktuarium, zamieszkane przez zwierzęta.

Ale jak wrócić? Aby znaleźć drogę do domu, musisz rozwiązać serię zagadek i zbadać tajemniczy świat latających wysp.

Christmas

1 - 6 graczy
łatwa

Boże Narodzenie jest zagrożone!

Mikołaja zatrzymała zamieć, przez którą zgubił wszystkie prezenty i nie może znaleźć drogi do domu.

Tylko Ty możesz uratować Boże Narodzenie. Aby pomóc Mikołajowi znaleźć jego dom, musisz zapalić lampki na największej choince w lesie. Jednak zanim to zrobisz, musisz dotrzeć do siedziby Świętego Mikołaja na biegunie północnym i przywrócić porządek. Dowiedz się, dlaczego magiczne elfy nie chcą pracować, a prezenty nie docierają do dzieci.

Pośpiesz się, aby rozświetlić pierwszą choinkę i ożywić najlepszego renifera Świętego Mikołaja!

Signal Lost

1 - 6 graczy
średnia

Tajna stacja badawcza o nazwie „Asgard” krąży po orbicie Ziemi.

Niestety kontakt z nią został nagle zerwany...

Kilka godzin temu zarejestrowano na niej potężny impuls elektromagnetyczny, po czym stacja zaczęła spadać. W ciągu godziny stacja znajdzie się w ziemskiej atmosferze! Uderzenie tego ogromnego obiektu w powierzchnię Ziemi doprowadzi do śmierci wielu ludzi. Celem Twojego zespołu antykryzysowego jest przywrócenie funkcjonalności systemu w celu skorygowania orbity.

Co kryje się na tej wymarłej stacji i gdzie podziała się jej załoga?

Jeśli nie chcesz zginąć w największej katastrofie w historii ludzkości, musisz poznać odpowiedzi na te pytania.

House of Fear

1 - 4 graczy
średnia

Noc. Opuszczona, zniszczona chata w lesie.

Pajęczyny w kątach, kurz na podłodze, zniszczone meble i... ani żywej duszy. Wygląda na to, że dom już dawno był opuszczony, ale czy tak jest naprawdę?

Próbujesz zrozumieć, co się tutaj dzieje, ale rozumiesz tylko jedno – ten dom nie pozwoli ci tak łatwo uciec. Rozglądając się, widzisz, że drzwi i okna są pozamykane, nie ma prądu, a gasnące migotanie świecy ledwo wystarcza, by oświetlić ponury pokój.

Ku swemu przerażeniu zdajesz sobie sprawę, że wpadłeś w pułapkę. Czyjaś sylwetka migocze w słabym świetle świecy... A może to sztuczka światła? Czy jesteś gotowy, aby pokonać swoje lęki i zagłębić się w tajemnice tego mrocznego miejsca?